Subsix، رستورانی جذاب در اعماق دریای مالدیو


در مقاله مربوط به معرفی رستوران ها معروف دنیا در مجله آشپزی شبنمک خواهیم پرداخت. یکی از جذاب ترین های رستوران های دنیا، رستوران Subsix است که در زیر آب های مالدیو واقع شده است. این رستوران در کنار منظره بسیار زیبای که از کف دریا دارد دارای غذاهای بسیار لذیذی می باشد که برای مهمانان و بازدیدکنندگان خود در نظر گرفته است در ادامه در مورد Subsix رستورانی جذاب در اعماق دریای مالدیو بیشتر صحبت خواهیم کرد.

حتما غذاخوری های زیر آبی زیادی را دیده اید اما این رستوران کاملا از آنچه به چشم یا در عکس ها نگاه کرده اید، متفاوت است. با گشایش این مهمانخانه زیر آبی میهمان ها می توانند در عمق اقیانوس، در حالی که با آب های شفاف جزیره مالدیو احاطه شده اند، غذای خود را میل کنند.

رستوران Subsix
این غذاخوری زیبا مکانی رویایی اما لایق دسترس است. توریست ها به خاطر رفتن به غذاخوری که 500 متر از كناردریا فاصله دارد، از قایق موتوری استفاده می کنند و به محض داخل شدن با راه پله ای سه لایه رو به رو می شوند. بالای سر آنها نیز لوسترهایی انتزاعی به سبک ایتالیایی مدل سازی شده است که مثل مرجان ها و ستاره های سپیدرنگ می درخشند.
رستوران زیر آبی مکانی است که می توان  بی ماسک و پوشیدن لباس قواصی یا شنا، به صخره های کف آب دست پیدا کرد. خیرگی و شور و شوق میهمان ها ازهمان اولین لحظات داخل شدن به غذاخوری به حدی زیاد است که میتوان گفت که این غذاخوری یکی از منحصر به فردترین مکان های موجود در دنیا است.

رستوران Subsix
در مکانی تفریجی در آب‌های مالدیو رستورانی در عمق ۵.۸ متری آب بحر قرار دارد که از آن به نشانی بزرگترین رستوران زیر بحر یاد می‌شود. میزان این رستوان ۱۰۵ متر مربع است و در آن می توان نمای بی نظیری از اقیانوس، مرجان‌ها، گونه‌های نادر آبزی، کوسه‌ها و علاوه براین تصویر غروب خورشید مالدیوی را رصد کرد. غذا خوردن در این رستوران که شاید بتوان از آن به نشان یکی از شاهکارهای آفریده دست بشر یاد کرد، راجع به هر فردی می‌تواند تجربه‌ای شگفت‌انگیز و به یادماندنی باشد.

رستوران Subsix
میهمانان از طریق یک راه پله مارپیچی ۱۳ متری که کلبه‌ای بالای رستوران را به غذاخوری زیر بحر متصل می‌کند، به داخل رستوران می‌روند. از آنوقت که فضای داخل مهمانخانه نسبتا کوچک طراحی شده است، و به خاطر اینکه فضای بیشتری در اختیار میهمانان و مشتریان وجودی داشته باشد، غذاهای توصیه داده شده در خارج از مهمانخانه و در خشکی طبخ شده و سپس در مهمانخانه زیر دریا سرو می‌شوند.
گذشته از طرح ریزی نفس‌گیر و شگفت‌انگیز، غذاهای این رستوران نیز یکی از عالی ترین و خوشمزه‌ترین غذاهایی است که می‌توانید امتحانشان کنید. غذاهای سرو شده در این غذاخوری به واسطه ی خبره‌ترین آشپزهای جهان طبخ شده و همراه با ترکیبی از كامل ترین نوشیدنی‌های تمام دنیا سرو می‌شوند که در نوع خود بی‌نظیر هستند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به ما در گوگل امتیاز دهید :)