آشنایی با بهترین رستوران های خیابانی کانادا


مونترآل بزرگ‌ترین شهر استان کبک در کانادا، جاذبه‌های گردشگری تكثر را در خود جای داده است. موزه‌ها، کلیساها، نهاد عالم دیدنی همه بخشی از جاذبه‌های تماشا این شهر هستند اما شاید بخشی که کمتر از آن به عنوان گیرایی كشش یاد می‌شود، غذا نوشیدن و تناول كردن در این شهر باشد. مونترآل برای ماكل و رستوران‌های بی‌نظیرش شهرت بسیاری دارد و کمتر پیش می‌آید سفر در مونترآل به بنابرین تجربه‌ی غذاهای آن نباشد. منوی غذای رستوران‌ها از سنتی و کلاسیک ملول تا غذاهای نوآورانه و جدید پر شده است. در ادامه در مطلب معرفی رستوران ها در مورد آشنایی با بهترین رستوران های خیابانی کانادا بیشتر صحبت می کنیم.

آشنایی با بهترین رستوران های خیابانی کانادا

منطقه قدیمی سادکوئست در این شهر، رخسار برای عاشقان غذا مخلوق شده است در این منطقه و شارع اصلی آن هر آنچه از غذا و خوراکی بخواهید را پیدا می‌کنید. انواع كافه و کافه در این معبر وجود دارد. جشنواره‌های غذایی غزارت در این منطقه برگزار می‌شود که هرساله عاشقان غذای وفور و كمی را دورهم گرد می‌آورد.

در حال حاضر سادکوئست یکی از محل ها پر رونق شهر محسوب می‌شود. گذرگاه اصلی سادکوئست از بلوز بی آستین و مهیج‌ترین رستوران‌ها و کافه‌ها پرشده است. اسپاگتی با خرچنگ غذاخوری جوبیف که حدودا ده سال از تاسیس‌اش می‌گذرد، یکی از غذاهای یار این ناحیه است که طرفداران بسیاری دارد. مهمانخانه لیورپول نیز در این منطقه شهرت كثرت دارد و تا چندین ماه برای رزرو طول می‌کشد درحالیکه مطعم وین‌پاپیلون بدون رزرو است و صف‌های آن تا بیرون از مطعم کشیده می‌شود.

صاحب رستوران فاکسی، دایان سولومان باورمند است که در پنج سال اخیر در این منطقه وفور و كمی از سرآشپزها فرصت كم بها داشته‌اند و توانسته‌اند رستوران شخصی خودشان را باز كردن کنند و این فتح سرلوحه‌ی آشپزهای جوان قرار ملول است که تلاش می‌کنند تا کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند.

آشنایی با بهترین رستوران های خیابانی کانادا

در انتهای خیابان در دو سال دیرین بیش از ۱۴ مطعم جدید و فوق‌العاده واگشایی و انسداد شده است. مطعم کاندید در یک کلیسای بازآفرینی شده در سال ۱۳۹۳ گشایش شد که در مدت اندکی به یکی از معروف‌ترین رستوران‌های منطقه دگرگونی شد.یکی دیگر از رستوران‌های مهیج این خیابان، بار هوار است که به خاطر فضای سرسبزش مشهور شده است. در باغچه خوشحال آن زنبورهای عسل را خواهید دید که رفت و آمد می‌کنند.

شاید وجود این همه كاباره در کنار هم عاطفه حس چشمداشت را ابداع کند اما به گفته‌ی مهمانخانه میک‌میلان تمامی رستوران‌ها و کافه‌های جار پیوندها دوستانه‌ای باهم دارند و معمولی نیست که یک صاحب غذاخوری وقتی میز خالی ندارد میهمان و میزبان خود را به بار دیگری رهنمونی کند.

آشنایی با بهترین رستوران های خیابانی کانادا

در این منطقه هرساله جشنواره‌های دنیوی كلی غذا برگزار می‌شود مثل چراغانی غذاهای آسیایی، ژاپنی و … که گردشگران وفور و كمی را از ناپاك دنیا به خود جذب می‌کند.در این خیابان می‌توانید در میان رستوران‌های متنوعی قدم بزنید و گاه با خنده و شوخی از شما دعوت می‌شود که در كافه آن‌ها غذا میل کنید. مواد غذایی و خدمت ها عالی در رستوران‌های منحصر‌به‌فرد شما را تشویق خواهند کرد که برای میل یک وعده غذایی روادید خود را بردارید و راهی مونترآل شوید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به ما در گوگل امتیاز دهید :)